ניווט מהיר
פתח תפריט
נגישות במדרגות
נגישות במדרגות

מטפס מדרגות

 

כיום לכל מוגבלות, פשוטה ורצינית יש פתרון טכנולוגי המאפשר לנכה לחיות את חיי היום יום כמו כל אדם מדרגונים אחר. טיפוס במורד או במעלה מדרגות מקשה על אנשים מבוגרים או אלו אשר משתמשים בכיסא גלגלים. עצמאותו של כל אחד נובעת מהעובדה כי הוא יכול להגיע ולטייל היכן שירצה. לכן, התפתחו בשנים האחרונות מספר רב של עזרים לבעלי מוגבלות וזאת כדי לאפשר להם חיים נורמאליים ושיגרתיים כמו כל אחד אחר. הטכנולוגיה הקיימת כיום מותקנת על פי תקנים ישראליים מחמירים כדי לאפשר בטיחות מקסימאלית. 

 

הצורך הרב ביותר בקרב בעלי מוגבלות הוא החופש ללכת ולטייל היכן שירצו. מקומות ציבוריים רבים הציבו עמדות ואביזרים המסייעים לנכים. כמו כן, ניתן להתקין מכשור המתאים לבעלי מוגבלות ואין הצורך לערוך שיפוץ מקיף או לעבור לגור בקומת קרקע שבבניין. ישנו פתרון מצויין לבתים בהם יש גרמי מדרגות. מטפס מדרגות הינו מעלון המאפשר לבעל הנכות לעלות אליו עם כיסא הגלגלים או להיאחז במעקה. המעלון מסייע לקשיש או לנכה לעלות או לרדת את גרם המדרגות. ניתן להתקינו הן בגרם מדרגות ישר והן בגרם מעוקל. כאשר יש הצורך בהתקנת מטפס בגרם מעוקל יש הצורך להתאים את העיקול למוצר הנרכש. התאמה זו נעשית על ידי מכשור דיגיטלי מיוחד וכך מותאם למשתמש ולביתו.

 

אפשרויות של מטפסי המדרגות

ישנם מטפסים ניידים וניתן לאחסנם בתא המטען שברכב. מטפסים אלה מסייעים לעבור כל גרם מדרגות בקלות רבה. אין צורך כיום להישאר בבית או לפחד מנפילה בעת עלייה או ירידה במדרגות.

מטפסי המדרגות הינם בגודל של לפחות שמונים סניטמטרים. הם מסוגלים לשאת משקל של עד 180 קילוגרם ותנועתם מותאמת ללקוח. ישנם מטפסים המכילים שני מצברים אשר נטענים ומשתמשים כגיבוי בעת הפסקת חשמל. המדרגון מופעל על ידי המשתמש בעת העליה עליו. ישנם מטפסים אשר מופעלים על ידי אדם נוסף או על ידי שלט רחוק. אחסון מטפס נייד ונייח פשוט ביותר כאשר ניתן לקפלם ובכך לחסוך באזור אחסון.

 

 

כל אדם בעל נכות מעוניין להיות עצמאי. ויש פתרונות רבים. ראשית, מכשיר זה מותאם למשתמש, לאזור מגוריו ומותקן על פי התקנים המחמירים ביותר כדי להבטיח את בטחונו בעת השימוש. יתרון נוסף הינו עיצוב המכשיר. ישנם מגוון רחב של צורות וצבעים. המכשיר הינו רהיט נוסף בבית. כמובן, היתרון העיקרי הוא היכולת לנוע בכל מקום מבלי להיות תלוי באדם נוסף.

 


 כסאות גלגלים

כסאות גלגלים ממונעים

כסאות גלגלים שיקומיים

כסאות גלגלים לילדים

כסאות גלגלים לעמידה

נגישות במדרגות

מעלונים לנכים

זחלילים

רמפות לנכים

מדרגונים

עזרי הליכה

עזרים לשרותים

עזרים לרחצה

אביזרי שיקום

כריות למושב ולגב

כריות לפצעי לחץ

אביזרים למושב

הליכונים לילדים

מיטות סיעודיות

מיטות סיעודיות למוסדות

מיטות סיעודיות ביתיות

מיטות סיעודיות מיוחדות

מיטות סיעודיות לילדים

מידעון

ארכיון מוצרים 

הצהרת נגישות 

המרכז הישראלי לאיכות חיים

המרכז הישראלי לאיכות חיים
צומת כפר חסידים, מתחם תחנת הדלק "סונול". טלפונים: 04-9040-780 / 04-9040-880 / 04-9040-980  ו  פקס: 9040480 - 04 ו  אי-מייל: info@iqlc.co.il

כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לאיכות חיים

הפעל נגישות

בניית אתרים