ניווט מהיר
פתח תפריט
עזרי הליכה
עזרי הליכה

עזרי שיקום

 

במקרים רבים בהם נפגע גופנו, כמו נפילה או תאונת דרכים, נדרש שיקום לגוף. מצב זה בו הגוף נזקק למספר שבועות או חודשים כדי להתאקלם ולהירפא מהארוע. השיקום מיועד בעיקר כדי לחזור לשגרת חיים ולאפשר לנפגע לחזור לאורך חיים רגיל. השיקום הינו תרגול הגוף לחזור לחיי היום יום במהירות האפשרית ובעיקר לחזור לעצמאות. הטיפול השיקומי כולל בדרך כלל תרגילי כושר וטיפולי פיזותרפיה.  לאורך השנים התפתחו מגוון רחב של עזרי שיקום אשר מיועדים לכל גיל, לכל סוג של שיקום ולטווחי זמן שונים.

 

מגוון עזרי השיקום מתחלק לפי האזורים אותם יש לשקם. פגיעה ברגליים אשר אינה מאפשרת עמידה יציבה דורשת שיקום של אזור זה ושימוש במוצרים כמו כיסא גלגלים, כסאות שירותים, כסאות אמבטיה ועוד. עזרים נוספים מסייעים בפגיעה באזורי הגב כמו לדוגמא מעקות, רולטורים, כורסאות מתכווננות, מזרונים, כריות ועוד. עזרים נוספים נוגעים בשיקום הראיה והשמיעה, ניתן למצוא זכוכיות מגדלת, אביזרי שמיעה ועוד.
בתהליך שיקום ישנן פעולות פשוטות אשר קשות מאוד לביצוע. כל אחד מאביזרים אלו מסייע למשתקם להמשיך אורח חיים רגיל ככל הניתן.

 

עזרי שיקום המרכז הישראלי לאיכות חיים

ב"מרכז איכות חיים" ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרי שיקום. אצלנו ניתן לרכוש כל אחד מהמוצרים אלו ולהתייעץ עמנו לגבי התאמת המכשיר למשתמש. ישנן יתרונות רבים מדוע מומלץ לרכוש אביזרי שיקום. תחילה, הם מסייעים רבות במהלך היום-יום. אביזרים אלו מסייעים לפלג הגוף אשר נפגע להשתקם במהירות יותר, לדוגמא, רגליים אשר נפגעו, ישתקמו מהר יותר כאשר הן לא נושאות את משקל הגוף ובעת ישיבה על כיסא גלגלים. יתרונות נוספים נוגעים לשיקום האישי. כל אחד מאיתנו מתמודד אחרת עם כל מצב בחיים השגרתיים וכל גוף משתקם במהירות אחרת. לכן, המגוון הרחב של המוצרים הקיימים בשוק מסייע במציאת פתרון מתאים למשתקם.

 

מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע כדי לרכוש את עזר השיקום המתאים ביותר. ניתן לשאול את הרופא המטפל ולבחון עמו האם נדרש עזר מסויים או שניתן לתפקד בלעדיו. חשוב לזכור כי שימוש בעזרי שיקום מסייעים רבות בתהליך השיקום ולעיתים רבות גם מקצרים אותו. לכן, המשיכו לנהל את חייכם בעצמאות ובבטחון. ישנם כלים אשר יכולים לעזור לכל אחד מאיתנו לחזור למצב הקודם ולתפקד באורח חיים נורמאלי ושגרתי.

 

 

01


כסאות גלגלים

כסאות גלגלים ממונעים

כסאות גלגלים שיקומיים

כסאות גלגלים לילדים

כסאות גלגלים לעמידה

נגישות במדרגות

מעלונים לנכים

זחלילים

רמפות לנכים

מדרגונים

עזרי הליכה

עזרים לשרותים

עזרים לרחצה

אביזרי שיקום

כריות למושב ולגב

כריות לפצעי לחץ

אביזרים למושב

הליכונים לילדים

מיטות סיעודיות

מיטות סיעודיות למוסדות

מיטות סיעודיות ביתיות

מיטות סיעודיות מיוחדות

מיטות סיעודיות לילדים

מידעון

ארכיון מוצרים 

הצהרת נגישות 

המרכז הישראלי לאיכות חיים

המרכז הישראלי לאיכות חיים
צומת כפר חסידים, מתחם תחנת הדלק "סונול". טלפונים: 04-9040-780 / 04-9040-880 / 04-9040-980  ו  פקס: 9040480 - 04 ו  אי-מייל: info@iqlc.co.il

כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לאיכות חיים

הפעל נגישות

בניית אתרים