ניווט מהיר
פתח תפריט
עזרי הליכה
עזרי הליכה

ציוד לנכים

 

במהלך היום-יום אנו נדרשים לבצע פעולות שרובן פשוטות ואנו לא שמים את הדעת לגביהן, כמו לדוגמא עליה במדרגות, הליכה בחצר ועוד. אנשים אשר אין ביכולתם לתפקד כנדרש, כמו זקנים או בעלי מוגבלות נעזרים רבות בציוד המותאם למוגבלות הספציפית שלהם. אין צורך להישאר בבית או להיות תלוי באדם נוסף. ציוד עזר ומכשירים רבים הקיימים בשוק, יכולים לסייע רבות לבעלי מוגבלות.

 

כיום ניתן להתמודד עם כל נכות ולחיות חיים מלאים ושגרתיים כמו כל אחד אחר. הפתרונות הרבים אשר קיימים בשוק מתחלקים על פי סוג הנכות והציוד אשר מותאם למשתמש. ניתן למצוא ציוד רב במקרים בהם הנכות נובעת מפגיעה בעמוד השדרה או ברגליים. ניתן להתגבר עח נכות זו באמצעות עזרים כמו כיסא גלגלים, מקלות הליכה, מעקות. ציוד זה מסייע לקשיש או לבעל הנכות להיאחז בקלות רבה ולהצליח לנוע ממקום למקום באופן עצמאי. כמו כן, ניתן למצוא מיטות אשר מאפשרות הזזת השוכב מצד לצד וזאת כדי למנוע פצעי לחץ. ישנם מכשירים רבים הנותנים פתרונות למצבים כמו עליית מדרגות כמו מעלונים אשר מאפשרים נשיאת אדם בכיסא גלגלים או מטפס מדרגות אשר יש בו מושב והוא נושא את האדם במעלה או במורד המדרגות.  קיימים פתרונות רבים גם כאשר ישנה פגיעה בשמיעה או בראיה, כמו מקלות הליכה, מכשירי שמיעה ועוד.

 

נכים וקשישים רבים מתקשים במצבים דומים, רחצה, ישיבה, הליכה ופעולות אשר הן חלק בלתי נפרד מחיינו. עשיית פעולות כמו שינוי תנוחה בעת ישיבה אינה פשוטה כלל כאשר לא משתמשים בעזרים המתאימים. ישנם מגוון רב של מוצרים כמו מיטות, מזרונים וכריות אשר מותאמים לסייע לנכה בעת ביצוע פעולות אלו. כיום ישנה התפתחות רבה בתחום העזרים לנכים, אשר מותאמים לחיים בימנו. מטרתם לשפר ולהעלות את איכות החיים ולאפשר לאדם להתנהל באופן רגיל ושגרתי בחייו.

 

המודעות לחשיבות הציוד לנכים עלתה משמעותית בשנים האחרונות. בכל מקום ציבורי יש אזורים המיועדים לבעלי מוגבלויות ומסייעים להם לבצע פעולות יום יומיות. ניתן לראות זאת בתאי שרותים גדולים אליהם ניתן להיכנס עם כיסאות גלגלים, ובמעקות הקיימים בצמוד למושב. כמו כן, אנו עדים לחנויות המיועדות לנכים בהן ניתן להגיע ביתר קלות ליעד.

 

ציוד לנכים במרכז הישראלי לאיכות חיים

ב"מרכז איכות חיים" ניתן למצוא מגוון רחב של ציוד המותאם לבעלי מוגבלויות. אנו מתמחים בתחום זה מזה שנים רבות ויש לנו את הידע והנסיון לייעץ לכל אחד בנוגע לציוד המתאים לו ביותר. צרו עמנו קשר להתייעצות כדי לאפשר לכל אחד לנהל אורח חיים נורמטיבי.כסאות גלגלים

כסאות גלגלים ממונעים

כסאות גלגלים שיקומיים

כסאות גלגלים לילדים

כסאות גלגלים לעמידה

נגישות במדרגות

מעלונים לנכים

זחלילים

רמפות לנכים

מדרגונים

עזרי הליכה

עזרים לשרותים

עזרים לרחצה

אביזרי שיקום

כריות למושב ולגב

כריות לפצעי לחץ

אביזרים למושב

הליכונים לילדים

מיטות סיעודיות

מיטות סיעודיות למוסדות

מיטות סיעודיות ביתיות

מיטות סיעודיות מיוחדות

מיטות סיעודיות לילדים

מידעון

ארכיון מוצרים 

הצהרת נגישות 

המרכז הישראלי לאיכות חיים

המרכז הישראלי לאיכות חיים
צומת כפר חסידים, מתחם תחנת הדלק "סונול". טלפונים: 04-9040-780 / 04-9040-880 / 04-9040-980  ו  פקס: 9040480 - 04 ו  אי-מייל: info@iqlc.co.il

כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לאיכות חיים

הפעל נגישות

בניית אתרים