ניווט מהיר
פתח תפריט
שרותים ורחצה
שרותים ורחצה

כיסאות שרותים רחצה

 

קיימים כיום מגוון רחב של מוצרים המותאמים לבני הגיל השלישי ומיועדים לסייע להם לבצע פעולות פשוטות של חיי היום יום. בנוסף, מוצרים אלו מותאמים לבעלי מוגבלויות אשר נזקקים לסיוע של אדם שלישי. מוצרים אלו פותחו כדי ליצור עצמאות אצל המשתמש וכדי לאפשר לו לנהל אורח חיים שגרתי. המוצרים נפוצים כיום הם כיסאות השירותים וכיסאות הרחצה.

 

כסאות שרותים

כסאות שרותים משמשים אנשים אשר נזקקים לסיוע בניוד בתוך ביתם. כסאות אלו מגיעים עם גלגלים בחלקם התחתון וידיות מותאמות לאחיזה. כסאות אלו מכילים חור לעשיית הצרכים. ניתן להכניס את הכיסא מעל אסלה קיימת בבית, או להכניס את הכסא בתוך אמבטיה. כיום קיימים מגוון רחב של כיסאות המיועדים לעשיית צרכים וישנם גדלים, חומרים וצבעים שונים. ישנן כסאות בהן הידיות נשלפות ומאפשרות מעבר נוח בין כיסא לכיסא. כסאות השרותים משמשים רבות את בני הגיל השלישי ובעלי מוגבלויות אשר קשה להם ללכת בכוחות עצמם.

 

כסאות רחצה

כסא רחצה מיועד לסייע לאלו אשר מתקשים בעמידה באמבטיה. מבוגרים ובעלי מוגבלויות יוכלו להתרחץ תוך כדי ישיבה. כסאות אלו מגיעים בשלל גבהים וצבעים. ניתן למצוא שרפרף מתאים למקלחת וניתן למצוא כיסא מרופד עם ידיות ומשענת. בעקבות הביקוש הרב ישנם שלל דגמים אשר קיימים כיום בשוק ומתאימים לכל אחד. ישנם כסאות מפלסטיק או נירוסטה ובכולם ישנה שלדה חזקה אשר מאפשרת להחזיק את משקל הגוף. כסאות אלו משפרים את הרגשת המשתמש, בייחוד לבני הגיל השלישי אשר פוחדים מהחלקה באמבטיה.

 

ישנם כמה פרמטרים שיש לבחון לפני רכישת אחת מהכסאות. תחילה יש לבחון את נוחות הכיסא. כסאות אלו מעוצבים באופן ארגונומי לגוף האדם וישנה חשיבות רבה לנוחיותו של המשתמש. פרמטר נוסף המתקשר לנוחיות נוגע לרוחב הכסא ולרגליות שבו. כמו כן, מומלץ לבחון האם נדרש כסא עם גלגלים וידיות או בלי. ישנם כסאות בהם ניתן לכוון את זווית המשענת עד למצב של כמעט שכיבה. כסאות אלו משמשים את בעליהם לאורך שנים ועל כן חשוב לבדוק מה נדרש מבחינת תחזוקת הכיסא ונקיונו. בנוסף, ישנם גם מושבים אשר מתאימים הן לרחצה והן לשירותים. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע כדי לבחון את כל הפרמטרים האלו ולהתאים את הכסא לנוחיות מקסימלית ופונקציונאליות מרבית.

 

אין צורך לוותר על ניהול אורח חיים נורמלי. כולנו אוהבים להיות עצמאיים ולא להיות תלויים באדם אחר, בייחוד כאשר מדובר בנושאים יום-יומיים כמו עשיית צרכים ומקלחת. כיום ישנם מוצרים מתקדמים אשר מסייעים לכל נחות, מוצרים איכותיים אלו עומדים בתקן הישראלי המחמיר.

 כסאות גלגלים

כסאות גלגלים ממונעים

כסאות גלגלים שיקומיים

כסאות גלגלים לילדים

כסאות גלגלים לעמידה

נגישות במדרגות

מעלונים לנכים

זחלילים

רמפות לנכים

מדרגונים

עזרי הליכה

עזרים לשרותים

עזרים לרחצה

אביזרי שיקום

כריות למושב ולגב

כריות לפצעי לחץ

אביזרים למושב

הליכונים לילדים

מיטות סיעודיות

מיטות סיעודיות למוסדות

מיטות סיעודיות ביתיות

מיטות סיעודיות מיוחדות

מיטות סיעודיות לילדים

מידעון

ארכיון מוצרים 

הצהרת נגישות 

המרכז הישראלי לאיכות חיים

המרכז הישראלי לאיכות חיים
צומת כפר חסידים, מתחם תחנת הדלק "סונול". טלפונים: 04-9040-780 / 04-9040-880 / 04-9040-980  ו  פקס: 9040480 - 04 ו  אי-מייל: info@iqlc.co.il

כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי לאיכות חיים

הפעל נגישות

בניית אתרים